Салон краси «ТетОкс» - це СПА-курорт в центрі Львова! Це чарівна країна, до якої можна завітати і, закривши за собою двері, залишити ззовні всі свої проблеми! Це нове відношення до себе, свого здоров’я, душевного стану, зовнішності. «ТетОкс» навчить Вас любити своє тіло, цінувати свою красу, змінить Ваше відношення до оточуючого середовища.

Наш салон краси надасть Вам не лише професійні косметичні послуги найвищого рівня, він подарує Вам ту атмосферу розкоші, в якій відбудеться справжнє перевтілення.
Нашим професіоналам Ви можете сміливо довірити свою молодість і красу. Ми підкреслимо і збережемо те, чим щедро нагородила Вас природа та зможемо відкоригувати нюанси у Вашій зовнішності, якими Ви незадоволені.

Останні світові досягнення косметології збережуть Ваше здоров'я, красу та молодість. Про наших фахівців мало сказати, що вони професіонали найвищого рівня - вони дуже талановиті в своїй сфері. Адже лише талант може догодити кожній примсі сучасного вимогливого клієнта.

Занурившись в атмосферу релаксу і насолоди, Ви отримаєте процедури, розроблені за сучасними методиками безопераційного омолодження і підтяжки обличчя та тіла. Якщо Ви бажаєте змінити зовнішність, це реально, надійно і безпечно з нашими фахівцями.

А також, у нас Ви можете отримати море емоцій та вражень, відвідавши  нашу СПА зону, занурившись  в  капсулу, де ви і ваше тіло відпочива. Там музика , сауна, аромомасла, масажі і багато іншого...
           Різні види масажу, завдяки яким Ви позбавитеся зайвих кілограмів, років та відчуттів - наші фахівці роблять так, що клієнти отримують лише задоволення. Масаж у нас - це насолода, краса та здоров'я.

Зберегти здоровий стан не лише Вашого тіла, а й душевну рівновагу, допоможуть заняття у нашому сучасному фітнес-залі (Йога, фітнес, пілатес…). У нас Ви навчитеся свідомо та гармонійно вдосконалюватися та відновите природній стан внутрішнього спокою.

Лише у нас до Ваших послуг останні тенденції моди перукарського і нігтьового мистецтва, візаж, татуаж, засмага, фотоепіляція та багато всього іншого…

 

Салон краси «ТетОкс» завжди радо зустріне Вас та створить святковий настрій!

 Ми працюємо для Вас

з понеділка по суботу з 10.00 по 20.00 год,

 Щоб отримати консультацію чи записатися на прийом, Ви можете зателефонувати за номерами:

  • (067) 225 81 00
  • (032) 295 81 00

 

Або просто завітати в салон за адресою м.Львів-центр, вул. Тиктора, 10 (бічна пр.Свободи).

 

*