Версія для друку

Татуаж

 Для багатьох перманентний макіяж – це спасіння

Що таке перманентний макіяж або татуаж?

Перманентний макіяж (татуаж, мікропігментування, дермопігментація) – це внесення в верхні шари шкіри (дерми) пігмента, неглибоке косметичне татуювання. В результаті, після заживання, ми отримуємо стійкий результат.

Кому потрібен татуаж?

Якщо процес нанесення щоденного макіяжу Вам здається виснажливим і займає багато часу - перманентний макіяж чудова альтернатива декоративній косметиці!

Для багатьох перманентний макіяж (татуаж) – це спасіння, а саме:

- жінкам з алергією на декоративну косметику;

- жінкам з поганим зором (котрим важко собі намалювати декоративну стрілку ока);

- жінкам з віковими змінами вигляду брів та втрату природнього контуру губ.

А басейн?

А відпочинок?

Перед нанесенням татуажу, кожна клієнтка отримує вичерпну консультацію та відповіді на усі свої запитання. Колір, форма, техніка виконання – все це в нас підбирається індивідуально висококваліфікованим спеціалістом.

Види татуажа брів

Розтушовка(тіньова техніка) – при використанні цього методу створюється ефект промальованих тінями брів, виконують заповнюючи пусті проміжки між волосками чи коректують попередній недоброякісний татуаж, а потім рівномірно розподіляється пігмент по всій довжині брів. Ефект зберігається приблизно 2 роки. Підбирається індивідуально колір в залежності від фототипу клієнта.


Волоскова техніка – промальовується кожний волосок в такому положенні, яке повторює натуральний ріст волосся. Всі волоски будуються з врахуванням росту та нахилу своїх волосків. При виконанні однієї корекції ідеальний ефект буде забезпечений протягом 1го- 2-х років.

Татуаж губ – потребує попередньої підготовки, клієнту необхідно пройти протигерпесну профілактичну терапію. Після процедури татуажу губки виглядають підпухлими, можливий невеликий набряк. Процес загоєння проходить 4-5 днів. Процес вибору кольору та форми губ відбувається з урахуванням індивідуальності та побажань клієнта. Ми використовуємо високоякісну аплікаційну анестезію, при якому біль зводиться до мінімума (безболісно).


Контур губ візуально дивиться як підведенні олівчиком губки.

Контур з розтушовкою – досягається ефект натуральності губ, камуфляж маленьких дефектів, надання чіткості контуру. Плавний перехід від контуру до розтушовки.


Повна розтушовка – ефект підмальованих помадою губ.

Татуаж повіки


Міжвійковий простір – найкращий спосіб надати колір та густоту своїм війкам. Виглядає максимально природньо.

Татуаж у вигляді декоративної стрілочки - доповнюється міжвійковим простором і повторює стрілочку як при нанесенні підводки . Вона може бути різною по товщині і довжині – класичною та гламурною.