Версія для друку

Радіочастотний ліфтинг

Радіочастотний ліфтинг один із способів безопераційного омолодження шкіри обличчя та тіла, є аналогом пластичних операцій підтяжки та омолодження шкіри без хірургічного втручання.

    У салонах краси нашої країни радіочастотний ліфтинг з'явився зовсім недавно. Принцип даної процедури полягає в тому, що  на шкіру впливають радіохвилі, які проникаючи в глибокі шари шкірного покриву, прогрівають їх. Під впливом тепла починають активно вироблятися фібробласти, які несуть відповідальність за вироблення колагену, який відповідає за еластичність і молодість шкіри. За рахунок термічного впливу радіохвиль стан шкіри значно поліпшується, зморшки розгладжуються, в тому числі і глибокі. Крім того, радіочастотний ліфтинг дає можливість моделювати форму тіла та контур обличчя . 

   Радіочастотний ліфтинг (термоліфтинг) – одна з найбільш популярних на сьогоднішній день косметологічних процедур.. Нажаль з віком шкіра втрачає свій тургор та еластичність , контур лиця та овал стає обвислим, утворюються носо-губні складки, з’являються зморшки.  

     Ми вирішуємо ці проблеми  ефективно і безболісно за допомогою методики радіочастотного ліфтингу (термоліфтинг) на італійському апараті BlueMoon Intradermа, який займає лідеруюче місце серед апаратів цієї методики. Процедура дозволяє досягнути видимого ефекту ліфтингу вже після першої процедури, діючи на колагеновий каркас шкіри. Радіочастота не тільки працює з поверхневими ознаками старіння такими як атонічність  , дряблість ,  зморшки , а ще й запускає природні процеси регенерації, стимулюючи процес неоколагенезу. Завдяки цьому досягається так названий віддалений омолоджуючий ефект – утворення нового колагену продовжується ще на протязі півроку після закінчення курсу процедур. Таким чином, максимальний ефект омолодження та ліфтингу буде досягнутий через пів року, але при цьому кожна процедура,починаючи з першої, буде приносити вашій шкірі дивовижні ефекти : глибина зморшок буде помітно зменшуватись , шкіра буде ставати помітно підтягнутою та еластичною. Досягнуті результати будуть триматись 2-3 роки.

 

Покази до RF ліфтингу

 Обличчя:

 втрата тонусу та еластичності шкіри;

птоз (опущення) тканин лиця;

«брилі» — обвисаючі зони шкіри та гіподерми (підшкірно – жирової клітковини), які змінюють контури та овал лиця, усунення другого підборіддя та дряблості в області шиї та декольте;

зморшки навколо очей, «гусячі лапки»;

носо-губна складка , глибокі зморшки на лобі та мімічні зморшки;

шрами після вугревої хвороби ;

фотостаріння.

Тіло:

целлюліт , зменшення жирової клітковини в області бедер, животика, сідниць ;

розтяжки (стрії) -  особливо ефективно працює з післяродовим животиком та після різкої втрати ваги;

втрата еластичності та тонусу шкіри;

обвисання шкіри в проблемних місцях;

фотостаріння шкіри.