Косметологія

 В нашому салоні застосовують як доглядову так і  апаратну косметологію.

Шкіра обличчя постійно перебуває під несприятливим впливом: холод і спека, ультрафіолетове випромінювання, забруднення повітря, жива міміка обличчя – усе це призводить до передчасного старіння, зниження здатності шкіри утримувати вологу, уповільнення відновлення клітин. Захистити шкіру, відновити її функції допоможе косметологічний догляд обличчя за допомогою спеціальних процедур, розроблених лише висококваліфікованими спеціалістами. Наші фахівці підберуть для Вас спеціальний догляд та процедури, враховуючи Ваші індивідуальні потреби. В нашому салоні застосовують як доглядову так і апаратну косметологію.

 

 Доглядова косметологія

Доглядова косметологія – це індивідуально підібрані косметологічні процедури з використанням масок, масел,  сироваток, пілінгів та інших косметологічних засобів, з ціллю покращення стану шкіри та її візуального вигляду.

Які проблеми вирішує доглядова косметологія?

Дряблість шкіри;

Тусклий колір лиця;

Розширені пори;

Шкірні запальні процеси;

Синдром сухої шкіри;

Набряки лиця та повік;

Нечіткість контуру обличчя;

Гіперпігментація. 

Кому потрібна доглядова косметологія?

 Правильний догляд за шкірою необхідно починати вже з підліткового віку, а до нього  привчати дитину вмиватись  і щоденно очищати шкіру зранку і ввечері щоб не забивались пори.

   В підлітковий період, з 12 – 13 років і до 18-ти річчя, особливу увагу  необхідно приділяти висипанням, використовуючи підсушуючі та антисептичні  засоби і сироватки для проблемної шкіри.

    В 20-25 років основний догляд  пов’язаний  з підтримкою  натурального балансу шкіри і включає в себе очищення, зволоження і захист  від шкідливих факторів навколишнього середовища, а особливо від УФ випромінювання..

    В 25-30 років з’являються перші зморшки і необхідний більш  детальний догляд і глибоке очищення від ороговівших клітин – пілінг косметичними засобами.

   Після 30  шкіра все  більше потребує  більшого зволоження та насичення поживними речовинами, їй необхідна більша кількість вітамінів та антиоксидантів, а ближче до 40 попіклуватись вже про овал лиця, попередити його обвисання.

     Найбільш популярна доглядова послуга в косметології є глибока чистка лиця . Вона дозволяє позбавитися від ороговівших шкірних частинок, мертвих клітин, що перешкоджають проникненню корисних речовин, очищає поверхню обличчя від шкірного сала і вуличного пилу.

 

   Етапи атравматичної чистки лиця

Очищення – проводиться за допомогою спеціального рідкого мила, яке очищає поверхню шкіри від різних забруднень та розчиняє комедони.

 Пілінг  – один з найважливіших етапів в підготовці поверхні шкіри до глибокого очищення. Вирівнює текстуру шкіри, пом’якшує роговий шар і видаляє відмерші клітини.

Нанесення спеціального  ліполітичного розчину та лосьйону.

Ультразвукова, мануальна чистка чи метод дезінкрустації.

Нанесення масок із заспокійливим, протизапальним, адсорбуючим і підсушуючим ефектами.

Пілінг (ексфоліація) – косметологічна процедура, направлена на покращення зовнішнього вигляду та стану шкіри. Еффективно при вугревій хворобі, себореї (жирна шкіра з надмірним сало виділенням та з розширеними порами), кератозі, пігментація, фото- та хроностарінні. Дозволяє боротися з рубцями , нерівностями, вирівнює тон та колір шкіри. Також рекомендовано в комплексі  з іншими косметологічними процедурами, направлені на омолодження шкіри, наприклад біоревіталізацією, мезотерапією.

В залежності від методики процедури  пілінги поділяються на:

фізичні – мікродермабразія ,

хімічні – на основі ретинолу, ферментів та різних кислот: мигдальної, ферулувої, азелеїнової, гліколевої, піровиноградної, саліцилової,  молочної .

 В залежності від ступення дії пілінгу на шкіру, розрізняють : поверхневі, серединні та глибокі.

Поверхневі пілінги очищають та звужують пори, знімають запалення. Їх можна виконувати з 14 років. Також поверхневі пілінги включають в різні доглядові програми і проводяться курсом в 5-8 процедур для досягнення довготривалого ефекту. В їх склад входять різні фруктові кислоти. Комбінація відповідних кислот є основою пілінга  «Джесснера», завдячуючи популярності у кінозірок більш відомий  як  «голівудський». Має реальний омолоджуючий ефект, є дієвим  в боротьбі з постакне.

Серединні пілінги проникають в більш глибокі шари дерми, тому має проводитись ВИКЛЮЧНО ЛІКАРЕМ-дерматологом.

 Одним із варіантів серединного пілінга , який використовується для підтяжки та освітлення шкіри є ТСА-пілінг. Він бореться з  дряблістю, розгладжує сформовані зморшки, лікує вугреву хворобу, пігментні плями та гіперкератоз.

 Мега Супер anti – age пілінги. Необхідна детальна консультація нашого дерматокосметолога.

Апаратна косметологія

Для Вас ми пропонуємо такі види апаратної косметології:

  • Радіочастотний ліфтинг
  • Дезінкрустація
  • Ультразвуковий пілінг
  • Ультрафонофорез
  • Дарсонвалізація
  • Мікростимуляція
  • Гальванотерапія, брашинг-механічний пілінг, брашинг масаж рук, хромотерапія, термотерапія, вібродермабразія та ін.
Радіочастотний ліфтинг

Радіочастотний ліфтинг - один з останніх способів безопераційного омолодження шкіри обличчя та тіла. У салонах краси нашої країни радіочастотний ліфтинг з'явився зовсімawesome v3 jpg41
недавно.Принцип даної процедури полягає в тому, що на шкіру впливають радіохвилі, якіпроникаючи в глибокі шари шкірного покриву, прогрівають їх. Під впливом тепла починають активно вироблятися фібропласти, які несуть відповідальність за вироблення колагену, який відповідає за еластичність і молодість шкіри. За рахунок термічного впливу радіохвиль стан шкіри значно поліпшується, зморшки розгладжуються, в тому числі і глибокі. Крім того, радіочастотний ліфтинг дає можливість моделювати форму та контур обличчя та тіла.

Ультразвуковий пілінг

Ультразвуковий пілінг - нова косметологічна процедура, що дозволяє швидко і без неприємних відчуттів позбавитися від акнеup і зробити Вашу шкіру гладкою і шовковистою. Процедура іззастосуванням ультразвуку заснована на впливі на шкіру високоякісних звукових коливань. Завдяки руху цих хвиль і відбувається її очищення від ороговілих клітин, сального
секрету, камедонів і вугрів. При цьому здорові клітини не травмуються. Навпаки, їм передаються коливання, задані ультразвуком, і в результаті мікромасажу прискорюються біохімічні реакції, швидше виводяться токсини і оновлюються тканини, поліпшується живлення клітин вологою і киснем. Після процедури ультразвукового пілінгу Ви будете виглядати на кілька років молодшими. Адже під час процедури не лише очищується шкіра, але і активізується вироблення колагену, тонізуються м'язи обличчя.

Ультрафонофорез

Ультрафонофорез - являє собою косметологічну процедуру, в процесі якої косметичні препарати проникають в шари шкіри під впливом ультразвуку.Ультрафонофорез ініціює обмін речовин в клітинах шкіри, здійснює лімфодренажний ефект і покращує кровообіг, прискорює відновлення шкіри, знімає набряклості і запалення, знезаражує і знімає больові відчуття.
Використовують в естетичній косметології з метою омолодження, для очищення пор.

Дарсонвалізація

Дарсонвалізація - це лікувальний вплив змінним струмом високої напруги на тіло людини через наповнений газомdarsonvalizatsiya
склянийелектрод. Завдяки застосуванню апаратуДарсонваль поліпшується кровообіг, активізуються біохімічні обмінні процеси в шкірі і під нею, посилюється живлення тканин і постачання їх киснем, знижується поріг чутливості больових рецепторів до зовнішніх подразнень, що забезпечує знеболюючий ефект.При регулярному використанні апарату Дарсонваль поліпшується діяльність центральної нервової системи, зокрема сон, працездатність; нормалізується тонус судин; підвищується імунітет організму.

Мікростимуляція

Мікростимуляція - це процес застосування імпульсних струмів для відновлення природної роботи каркасу м'язів. Принцип дії: електричний струм проходить по тканинах, kosm5інтенсивність обмінних процесів збільшується, змінюється фізичний стан білків клітини і в результаті- м'язи починають
скорочуватися.

Гальванотерапія

Гальванотерапія - являє собою використання в лікувальних цілях безперервного постійного електричного струму малої сипи (до 50 мА) і низької напруги (30 до 80В).Постійний струм проходить через тканини організму в яких при цьому відбуваються певні фізико-хімічні зміни.Під впливом гальванічного струму відбувається розширення кровоносних судин при цьому прискорюється кровообіг.У місці дії цього струму відбувається вироблення таких біологічно активних речовин,як гістамін,серотонін тощо.Гальванічний струм має нормалізуючий вплив на функціональний стан центральної нервової системи людини і сприяє підвищенню функціональних можливостей серця стимулює діяльність залоз внутрішньої секреції.Він також призводить до прискорення процесів регенерації.Підвищує захисні сили людського організму.

Брашинг

Брашинг-механічний пілінг реалізується за допомогою апарату який обертає невеликі щітки і губки.Крім безпосередньої чистки обличчя від комедонів (чорних цяток) і зроговілої шкіри, під час процедури відбувається масаж клітин і покращується кровообіг , що сприяє поверненню пружності та вирівнювання структури шкіри.обличчя.

Вібродермабразія

Вібродермабразія - процедура для омолодження шкіри обличчя та для обробки загрубілих частин тіла (ліктів,колін,шрамів). За допомогою спеціальних насадок від крупнозернистої до гладкої , які підбираються індивідуально проводиться поверхневе шліфування шкіри, при чому покращується обмінні процеси в шкірі,кровообіг, очищуються сальні здта потові залози, стимулюється регенерація шкіри , вона стає гарною та гладенькою.