Перукарські послуги

Гарна зачіска для жінки - це запорука її гарного настрою і впевненості в перемозі.

 Адже для кожної представниці прекрасної статі так важливо знати, що її зовнішній вигляд бездоганний! До того ж зачіска -це кращий спосіб виразити себе, а за допомогою про-фесіоналів, які працюють в нашому салоні, Ви легко зможете створити саме той образ, про який давно мрієте.

Правильно підібрана стрижка може творити справжні дива: наприклад, надати форму та об’єм тонкому волоссю або перетворити неслухняні кучері в акуратні хвилі. Крім того, важливий і стан Вашої зачіски після процедури: грамотні майстри стрижуть так, щоб форма стрижки трималася максимально довго.

Якщо говорити про фарбуванні волосся, то ще 5-10 років тому це слово ніяк не могло поєднуватися зі словом "здоров'я". Проте зараз, коли багато косметичних компаній стали використовувати в своєму виробництві більшу частину натуральних інгредієнтів, можливість забезпечити волосся корисними речовинами в процесі фарбування перетворилася на реальність. Засоби, що використовуються в нашому салоні, є абсолютно безпечними для вашого волосся (у тому числі для блондування). Фарби, які не псують волосся, а доглядають за ним, дійсно існують. І наш салон краси пропонує своїм клієнтам можливість отримувати незмінно чудовий результат завдяки натуральниим фарбувальниим засобам від французького виробника елітної косметики L’Oréal Professionnel.

Історія фарбуючих засобів L'Oreal нараховує вже більше сторіччя. Рік у рік компанія вдосконалює свою продукцію, роблячи спектр відтінків усе більше широким, а фарби – безпечними. Бренд L’Oreal заслужив прекрасну репутацію серед перукарів усього світу. Засоби для фарбування L’Oreal користуються незмінною популярністю за рахунок своєї якості та різноманіття: багата палітра, мінімум шкоди для волосся і розкішний результат.

Наш салон обрав саме цю якісну професійну косметику, яка завжди дає передбачуваний результат, зберігає волосся живим і здоровим, надовго захищаючи отриманий колір. 

 В деяких  європейських країнах  LOreal  Professionnel представив свою нову лінію для  відновлення пошкодженого волосся  Profiber (ботокс).  Абсолютно новий вiдновлюючий комплекс Aptyl100. поєднює в собi двi молекули:укрiплює i вiдновлює структуру волосся i покриває кутикулу волосини захисною плiвкою »герметизує» вiдновлюючи молекулу всерединi волосини.      

Чоловікам, так само, як і жінкам, притаманне бажання виглядати стильно, акуратно і красиво. Це природно, адже всі ми люди і хочемо подобатися оточуючим. Адже зараз панує епоха краси, чистоти і доглянутості, причому як серед жінок, так і серед чоловіків.

Представник сильної статі з акуратною зачіскою і доглянутими руками справляє враження сильної і впевненої в собі людини - саме такі чоловіки як правило привертають жінок.  Чи не так? І як би добре не сидів на Вас дорогий костюм, невдала стрижка або неохайні руки в одну мить можуть зіпсувати враження. Тому займаючись собою, віддавайтеся цьому повністю і зробіть все, що може покращити Ваш зовнішній вигляд.

Професіонали-стилісти СПА салону краси «ТетОкс» допоможуть створити Вам саме цей неперевершений вигляд.

 

В нашому салоні професіонали -стилісти надають такі послуги:

 

ü Жіночі, чоловічі та дитячі модельні стрижки

ü Модельні укладки

ü Жіночі зачіски: вечірні та весільні (плетіння, африканські косички)

ü Чоловічі зачіски

ü Фарбування та тонування волосся, створення 3D-ефекту

ü Мілірування (болеяж)

ü Кератинування

ü Ламінування

ü Нарощення натурального волосся

ü Профайбер (ботокс) НОВИНКА!!!

ü Макіяж та багато іншого...

,