Манікюр та педикюр

Доглянуті руки і ніжки – ознака елегантності та стилю

Навіть найкрасивіші нігті втрачають свою привабливість, якщо шкірі рук приділяється недостатньо уваги.  На відміну від інших частин тіла, на руках найменше сальних залоз, тому шкіра на них більш схильна до сухості. Крім сухості, з віком, шкіра рук стикається з такими проблемами, як поява пігментних плям і огрубіння окремих ділянок шкіри.  Шкіра рук потребує постійного повсякденного догляду. Тому пропонуємо:

ü      Манікюр класичний(обрізний), європейський, апаратний

ü      Манікюр чоловічий

ü      Манікюр дитячий

ü      СПА-манікюр

ü      Манікюр художній

ü      Аквадизайн нігтів

ü      Покриття нігтів SHILLAK

ü      Гелеве нарощення нігтів

ü      Педикюр класичний, апаратний

ü      Апаратний СПА педикюр

ü      СПА процедури рук та ніг

ü   Парафінотерапія рук та ніг

Класичний, або обрізний манікюр є найбільш поширеним видом манікюру в нашій країні. Використання "водних" процедур при цьому манікюрі, дозволяє називати його "мокрим". Насамперед, до замочування, нігтям надають бажану форму за допомогою пилок. Замочування проводиться в спеціальному розчині, який пом’якшує кутикулу, і надає заспокійливу і розслаблюючу дію на шкіру рук в цілому. Після ванни кутикулу видаляють за допомогою манікюрних інструментів. На закінчення на кутикулу зазвичай наноситься живильне масло, яке легкими масажними рухами втирається в шкіру довкола нігтя і розподіляється по всій нігтьовій пластині.

Європейський манікюр ще називають необрізним, оскільки лежача в основі будь-якого манікюру технологія видалення кутикули (шкірки довкола нігтя) в цьому випадку виробляється без допомоги ножиць. Спочатку нігті підпилюють, потім на кутикулу наносять спеціальну рідину, до складу якої входять молочні і фруктові кислоти. Вона дбайливо розм'якшує шкірку довкола нігтя і перешкоджає її подальшому зростанню. Почекавши декілька хвилин, приступають власне до видалення шкірки за допомогою палички з апельсинового дерева і самшиту. Унаслідок того, що кутикулу заздалегідь не треба розм'якшувати за допомогою води, європейський манікюр називають також сухим.

Апаратний манікюр.

Даний вид манікюру зараз стає усе більш популярним і це не дивно, тому що використання цієї техніки практично виключає використання різальних інструментів (тільки при наявності задирок), і як наслідок цього, ризик будь-яких інфекції виключений.
Дію на кутикулу такий вид манікюру робить більш м'яку, саме тому при переході із класичного (обрізного) манікюру на апаратний манікюр ідеального результату можна досягти тільки після декількох сеансів. Дана технологія передбачає видалення (спилювання) кутикули за допомогою спеціальної машинки зі змінними алмазними насадками у вигляді конусів різних форм.

Чоловічий манікюр.

Сьогодні все більше чоловіків думають «про красу нігтів» і йдуть в кабінети манікюру. Доглянуті руки - це частина іміджу. Багато чоловіків по статусу просто зобов'язані мати ідеальні руки. Чоловічий манікюр відрізняється від жіночого. І це пов'язано не тільки з технічною стороною. Структура чоловічого нігтя відрізняється від жіночого, тому використовують інші препарати. Вони практично не мають запаху і блиску, що дозволяє нігтям після манікюру виглядати природно. Часу на чоловічий манікюр йде більше із-за товщини і твердості нігтьової пластини. З нігтів видаляють кутикулу, полірують їх, обрізають краї. За бажанням нігті можна покрити непомітним, прозорим лаком.

Дитячий манікюр.

Нікого зараз не здивуєш дитячим манікюром, він стає все популярнішим. Не буде зайвим, якщо дитина з раннього віку навчиться піклуватися про свою зовнішність. Останнім часом дитячий манікюр стає ефективним засобом у боротьбі з задирками, обкушуванням нігтів і шкіри навколо них.

СПА-манікюр та педикюр

СПА-манікюр та педикюр - це процедура, під час якої Ви відпочиваєте не тільки тілом, а й душею. Повністю занурившись у споглядання плавних рухів майстра з манікюру та педикюру , які супроводжуються розслаблюючою музикою і заспокійливими запахами ефірних масел, Ви на якийсь час забуваєте про бурхливе життя, і концентруєтеся на собі.

SPA манікюр та педикюр в нашому салоні - це косметологічний догляд за Вашими руками та ніжками, головне завдання якого полягає в інтенсивному зволоженні та збагаченні вітамінами і мінералами Ваших рук і ніг.

Покриття нігтів SHELLAC

Сьогодні практично кожна жінка, яка приділяє увагу своєму манікюру знає про покриття нігтів Shellac . Цей унікальний лак-гель є прекрасним зміцнюючим засобом, він робить натуральні нігті міцнішими і здоровішими, м'яким і тонким нігтям надає твердість, а жорстким і крихким - гнучкість. Лак-гель Shellac відрізняється високою стійкістю і може триматися на нігтях до 20 днів. Так що Ви зможете не турбуватися про ідеальний стан свого манікюру чи педикюру протягом двох - трьох тижнів.

Гелеве нарощення нігтів.

Більшість жінок хотіли б мати гарні нігті та руки, але від природи це дається далеко не всім. Щоденні клопоти, миття посуду, прання, приготування їжі..., і в результаті – ваш не надто бездоганний манікюр. В даному випадку гелеве нарощення нігтів – це те, що Вам потрібно! Процедура нарощення нігтів полягає в збільшенні довжини й зміні форми нігтів, за рахунок нанесення на поверхню нігтьової пластини штучних матеріалів. Ці матеріали не шкодять Вашим нігтям, мають достатню міцність, природній вигляд, а головне, допомагають надати нігтям бажану форму.

Апаратний педикюр

Даний вид педикюру проводиться в нашому салоні за такими принципами: натоптиші видаляються особливими шліфувальними насадками, які дбайливо обробляють Вашу стопу, не травмуючи її. Методика апаратного педикюру включає в себе обробку тріщин, мозолів, врослих і потовщених нігтів. Апаратний педикюр дозволяє самим ретельним чином відшліфувати ділянки загрубілої шкіри, а спеціальні алмазні насадки - обробити недоступні зони, мозолі та врослі нігті. Для вашої безпеки інструменти для цієї процедури проходять дезінфекцію і стерилізацію згідно вимог санітарно- гігієнічним нормам.

Парафінотерапія рук та ніг

Парафінотерапія - це дуже приємна омолоджуюча і тонізуюча процедура для шкіри рук та ніг. Шкіра рук постійно страждає від перепадів температури, впливу хімічних компонентів, і як наслідок - сухість шкіри, лущення, почервоніння, тріщинки. Парафінові ванночки для рук дозволяють ефективно позбутися від усіх негараздів шкіри рук всього за один сеанс. Парафінотерапія ніг рекомендується для загрубілої та сухої шкіри, оскільки процедура сприяє швидкому загоєнню тріщин та відновленню шкіри ніг, зволожує , покращує кровообіг та знімає втому і набряки. Виконуються ці процедури за допомогою косметичного парафіну, який розплавлений до 55 градусів .