Масаж

У салоні краси «ТетОкс» наші висококваліфіковані спеціалісти запропонують Вам будь-які види масажів

    Ось вже протягом багатьох століть, ручний масаж користується незмінною популярністю, і це не дивно, адже він зміцнює здоров'я, піднімає життєвий тонус, робить м'язи сильними, а шкіру пружною. Це приємний спосіб продовжити молодість і вірний помічник в позбавленні не тільки від хвороб, але і від зайвих кілограмів.

ü      Лікувальний масаж

ü      Релаксуючий масаж

ü      Антицелюлітний  масаж

ü      Вакуумний масаж

ü      Медовий масаж живота,  бедер та ніг

ü      Баночний масаж

ü      Гавайський масаж (ломі-ломі)

ü      Тайський масаж  (пасивна гімнастика)

ü      Масаж спини

ü      Масаж голови

ü      Вібромасаж

Тайський масаж стоп – дуже м'якая форма тайського масажу, яка використовує рефлексотерапію для відновлення тонусу організму.

Нервові закінчення, які відповідають за роботу всіх внутрішніх органів, пронизують все наше тіло і особливо зосереджені на стопах ніг. На поверхні стопи знаходяться тисячі нервових закінчень, кожне з яких відповідає за певний орган. Завдяки разминанию відповідної області на стопі, стимулюється кровообіг, який активізує роботу внутрішнього органу. Цей вид масажу пом'якшує багато недуг і покращує загальний фізичний стан і самопочуття.


Медовий масаж -порятунок від ЦЕЛЮЛІТУ.....

Як відомо, целюліт виникає через порушення кровообігу і лімфотоку, тому позбутися його можна за допомогою масажу. Чому саме медовий масаж? Біологічно активні речовини, що містяться в меді, допомагають вивести токсини з шкіри, очищають тканини організму. Поряд з механічним впливом від звичайного масажу, в результаті ви отримаєте пружну і здорову шкіру!!

Вакуумний (баночний) масаж.

Вакуумний(баночний) масаж має різносторонній вплив на організм: посилює кровоток,лімфовідток,обмінні та трофічні процеси в тканинах,позитивно впливає на стан нервово-м'язового апарату,спайок,нормалізує функції хворого органа,має болезаспокійливий вплив.

В процесах використання вакуумний масаж:

-впливає стимулююче на органи кровообігу,підвищує вміст гемоглобіну в крові і тим самим перешкоджає розвитку анемії,нормалізує артеріальний та венозний тиск,покращує кровоток "втомленої" та проблемної шкіри,сприяє її регенерації і дозволяє поживним речовинам кремів проникати глибше в шкіру;

-підвищує імунітет;

-регулює діяльність печінки та нирок,сприяє зниженню ваги і розсмоктуванню целюліту,в тому числі,впливає нормалізуюче на травний канал та матку;

-допомагає при порушеннях менструального циклу і стимулює сексуальну активність;

-сприяє м'язовому розслабленню,відновленню сил після важкого фізичного та розумового навантаження;

-має антидеприсивний та антистресовий вплив;

-знижує синдром похмілля.

Метод вакуум-терапії абсолютно фізіологічний,нешкідливий для людини і є універсальним засобом профілактики та лікування.

Класичний масаж

Класичний масаж застосовується для усунення больового синдрому,набряків,спайок,для швидкого відновлення травмованих тканин.В той же час класичний масаж відмінно відновлює силу м'язів,підвищує їх працездатність,зміцнює зв'язки і суглоби.Крім того зробити класичний масаж корисно для зміцнення імунітету і відновлення психофізичного стану.У кожному індивідуальному випадку,тобто залежно від віку пацієнта,стану його здоров'я і інших показників,класичний масаж є своїм унікальним комплексом механічних дій.Починають проводити класичний масаж з великих ділянок тіла,поступово переходячи до дрібніших.Ця послідовність не випадкова.Вона сприяє поліпшенню лімфо- і кровообігу.Важливе правило класичного масажу - це виконання масажних прийомів по ходу лімфатичних шляхів.Тривалість сеансів класичного масажу в кожному випадку також індивідуальна.Оцінити його ефективність можна тільки у випадку,якщо зробити масаж повним курсом - від 10 до 15 процедур.